Na cestě se děje naše proměna
Úvodník speciálního vydání Katolického týdeníku připravil litoměřický biskup Stanislav Přibyl. Zve na cesty, dovolené, pouti a k odpočinku.

 

Téma: Obětované utrpení

Nosily křestní jméno Anna. Žily v uplynulém století a církev letos u obou připomíná významné výročí. Dvě dívky, kterým věnujeme tematickou dvoustranu spojuje zejména dobrovolně přijaté utrpení obětované za druhé.

 

Vyhrajte týden v Králíkách!

Na celé léto jsme ve spolupráci s našimi partnery a inzerenty připravili tradiční Velkou letní soutěž. Vyhrát můžete 200 cen v celkové hodnotě 170 tisíc Kč.

 

Co pro nás znamená dědictví otců?

Tisíce poutníků každoročně na sv. Cyrila a Metoděje zpívají „Dědictví otců zachovej nám, Pane.“ Zeptali jsme se: Co konkrétně pro vás znamená?
Oč prosíme, když se touto písní obracíme k Bohu?

 

Cesta k Bohu přes hory

Tři rakouské kněze spojila láska k horám. Každou  prázdninovou neděli zvou
v projektu Bergpfarrer turisty do Alp na horské mše a duchovní rozhovory.

 

Připravujeme: UMĚNÍ ODPOČÍVAT

Je spousta způsobů, jak strávit volné dny. Někdo je aktivní, jiný potřebuje klid. Francouzský myslitel Blaise Pascal tvrdí, že odpočinek nepadá z nebe, ale člověk se mu musí naučit! Jak na to?

 

Více v digitální verzi KT na adrese katyd.cirkev.cz. Lze jej číst z počítačů, tabletů i mobilních telefonů. Digitální KT je součástí portálu Církev.cz – společného projektu ČBK, Katolického týdeníku a Karmelitánského nakladatelství.